Diamantring
Weißgold 750, Fragment österr. Importpunze 1925-1965, Brillanten und Achtkantdiamanten zus. ca. 0,70 ct, RW 58, 7 g, Ringweitenänderung øg7
06.07.2022 - 10:43
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Diamantring
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2022 - 10:43 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |