Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 271

Diamantring

Platin 950, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,45 ct, RW 56, 3,5 gøP3

06.07.2022 - 11:30

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Diamantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2022 - 11:30
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online