Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-035106/0001

Brillant Amethyst Anhänger

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,25 ct, in Weißgold gefasst, 8,8 g øg4

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

28.07.2022 - 10:32

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Brillant Amethyst Anhänger

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 28.07.2022 - 10:32
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 21.07. - 28.07.2022