Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074741/0001

Karl Volkers

(Düsseldorf 1868-1944) Graf von Königsmarck zu Pferd, betitelt, datiert signiert Lt. Graf F. v. Koenigsmarck auf Bavarian, 1895, zum 50. Jubiläum, K. Volkers, Öl auf Leinwand, 57 x 71 cm, gerahmt, (KN)

Provenienz: Privatsammlung, Deutschland.

28.07.2022 - 15:01

Cena:
EUR 1.040,-

Karl Volkers

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.07.2022 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum