Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075270/0003

Peter Szüle

(Nagyvarad 1886-1944 Budapest) Dame mit Rotweinglas, Weinprobe, signiert Szüle, Öl auf Leinwand, 78,5 x 61 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.07.2022 - 15:02

Cena:
EUR 970,-

Peter Szüle

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.07.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum