Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078071/0005 -

Max Pistorius *

(Wien 1894-1960) Der Rosengarten, signiert M. Pistorius, Öl auf Leinwand, 55x 68 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

28.07.2022 - 15:03

Cena:
EUR 890,-

Max Pistorius *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 28.07.2022 - 15:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum