Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026195/0004

Altschliffbrillantring, zus. ca. 1,70 ct

Platin 950, Altschliffbrillant im Zentrum ca. 1,60 ct, RW 53,4,2 gøP4

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

19.07.2022 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 3.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.600,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 19.07.2022 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online