Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076858/0008

Giacomo Marastoni

(Venedig 1804-1860 Budapest) Bildnis einer Dame im roten Samtkleid, signiert, datiert (geritzt) G Marastoni 1844, Öl auf Leinwand, 71 x 59 cm, restauriert, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.07.2022 - 10:19

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Giacomo Marastoni

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online