Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077496/0012

Jaques van Coppenolle

(Montigny-sur-Loing 1870-1915 Vanquois) Federvieh, eines signiert Coppenolle, Öl auf Holz, je 22x 16 cm, gerahmt, (2) (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.07.2022 - 10:35

Vyvolávací cena:

Jaques van Coppenolle

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online