Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076880/0021

Adolf Petricek

(Zlat Olesnice 1883-1943) Mädchen in Tracht mit Hahn, signiert Adolf Petricek (vom Passep. verdeckt), Kohle, Aquarell auf Papier, 30 x 20 cm, Passep., gerahmt,(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

26.07.2022 - 10:22

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Adolf Petricek

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online