Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077751/0012

Agoston Acs

(Budapest 1889-1947) Ungarischer Hof, signiert Acs Agoston, Öl auf Leinwand, 55 x 70 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.07.2022 - 10:42

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Agoston Acs

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online