Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078173/0007 -

Charles Landelle

(Laval 1812-1908) Junge Dame mit Schultertuch, signiert, datiert Ch. Landelle Paris (18)97, Öl auf Leinwand,41,5 x 25 cm, gerahmt, (JP)

Expert: MA Johanna Petrovitsch MA Johanna Petrovitsch
+43-1-515 60-501

johanna.petrovitsch@dorotheum.at

26.07.2022 - 10:51

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Charles Landelle

+43-1-515 60-501

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online