Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075854/0002

Fritz Neumann

(Alt-Warthau, Niederschlesien 1881-1919 Oldenburg) "Kossaken", rückseitig alt betitelt, signiert Fritz Neumann, Öl auf Leinwand, 60,5 x 81 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.07.2022 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Fritz Neumann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online