Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077191/0003

Jakob Durst

(Fürth 1875-1951 Nürnberg) Gebirgssee, signiert J. Durst pinx., Aquarell auf Papier, 14x 16,5 cm, gerahmt,(BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

26.07.2022 - 10:24

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Jakob Durst

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online