Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077915/0007

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) Gasse in Klosterneuburg, signiert Alfred Bareis, Aquarell auf Papier, 41 x 28 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.07.2022 - 10:48

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alfred Bareis *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:48
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online