Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078435/0002

Flores Scheel

(Lustenau 1864-1936 Feldkirch) Feldkirch mit Illschlucht, signiert und datiert Fl. Scheel, 1922, Öl auf Holz, 31 x 22 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.07.2022 - 11:00

Vyvolávací cena:

Flores Scheel

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 11:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online