Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078497/0002

Hubert Sattler

(Wien 1817-1904) Hilterfingen am Thuner See, monogrammiert HS, Öl auf Karton, 10 x 14 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.07.2022 - 11:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hubert Sattler

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 11:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online