Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078513/0003 -

Carl Schweninger der Ältere

(Wien 1818-1887) Ziegenhirte bei der Gebirgsmühle, signiert Carl Schweninger, Öl auf Leinwand, 53,5 x 42,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.07.2022 - 11:07

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Carl Schweninger der Ältere

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 11:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online