Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078435/0015

Ignaz Raffalt

(Weißkirchen/Stmk. 1800-1857 Hainbach bei Wien) Abendstimmung über weiter Flusslandschaft, signiert Raffalt, Öl auf Malkarton, 17 x 26,5 cm, gerahmt (Krakelees), (Rei)

Provenienz: Privatsammlung, Wien, seit mindestens 1930.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

26.07.2022 - 11:03

Dosažená cena: **
EUR 1.700,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Ignaz Raffalt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 11:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online