Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077496/0018

Sophia Becker-Leber

(Bonn 1869-1952) Primeln und Vergissmeinnicht, signiert S. Becker-Leber, Öl auf Platte, 40 x 50 cm, kl. Risse, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.07.2022 - 10:37

Vyvolávací cena:

Sophia Becker-Leber

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 10:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online