Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-078501/0001

Künstler 19. Jhdt.

Damenportrait, Öl auf Leinwand, 71 x 55 cm, Kraklees, berieben, schöner Jugendstilrahmen (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

26.07.2022 - 11:05

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 26.07.2022 - 11:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online