Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039326/0059

Paar Historismus-Brettstühle, um 1880

braun gebeizte Hartholzgestelle, Lehnen in Form von Bandwerk, Blättern, Früchten und zentralen Kartuschen beschnitzt, ausgestellte gedrechselte Füße, je ca. 100 x 45 x 40,5 cm, beschädigt, berieben, bestoßen

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

14.07.2022 - 15:02

Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 14.07.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online