Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-112722/0014

Silber Deckeldose,

Silber, rund, reicher gravierter ornamentaler Dekor, Steckdeckel, Gewicht 169 g, Dm. 8,5 cm, orientalische Beschauzeichen, österreichische Einfuhrpunze ab 1925, Gebrauchsspuren, (Sc)

15.07.2022 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Silber Deckeldose,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 15.07.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online