Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-113509/0021

Silber Besamimbüchse,

Silber, Türmchenform, Gewicht 220 g, Höhe 23,5 cm, apokryphe Beschauzeichen, Anfang 20. Jh., Gebrauchsspuren, (Sc) X

15.07.2022 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Silber Besamimbüchse,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 15.07.2022 - 15:19
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online