Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-115025/0001

Londoner Georg IV. kleiner Teller,

Silber, vergoldet, rund, floral reliefiert, Unterseite mit graviertem Monogramm und Krone, Dm. 16 cm, Gewicht 292 g, Meisterzeichen, Londoner Beschauzeichen 1825/26, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

15.07.2022 - 15:21

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Silber
Datum: 15.07.2022 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online