Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-121059/0000

Altschliffbrillant-Solitär ca. 0,60 ct

Gold 580, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, RW 61, 6,7 g, Fassung kontrollbedürftig øG7

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

16.08.2022 - 15:01

Vyvolávací cena:

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Uhren und Schmuck
Datum: 16.08.2022 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online