Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-792993/0001

Altschliffbrillant-Krawattenspange zus. ca. 0,50 ct

Gold 585, 9,2 g, Brillanten tlw. mit Oberflächenmerkmalen und Rissbehandlung øG9

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

22.08.2022 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 22.08.2022 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online