Čís. položky 191-023984/0004

Zuckerdose im Stile Emanuel Josef Margold (Wien 1888-1962 Bratislava),

Zuckerdose im Stile Emanuel Josef Margold (Wien 1888-1962 Bratislava), - Klenoty, umění a starožitnosti

Ausführung Wolkenstein & Glückselig-Wien, Metall/versilbert, ovale, zylindrische Grundform, reliefierter Deckelausschnitt, gemarkt W & G, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.08.2022 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.08.2022 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online