Čís. položky 191-024047/0030

Rudolf Szyszkowitz *

Rudolf Szyszkowitz * - Klenoty, umění a starožitnosti

(St. Martin/Villach 1905-1976 Graz, Studium Wiener Akademie und Landeskunstschule Graz) "Kreuz im Ei" handsigniert Szyszkowitz, Holzschnitt, Stockgröße 46,5 x 64,5 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren, Knickstellen

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.08.2022 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Szyszkowitz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.08.2022 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online