Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-121092/0000

Max Tscheliesnig *

(Knittelfeld 1911-1996) rückseitig betitelt "Kleinlobming bei Knittelfeld"handsigniert, datiert M. Tscheliesnig 1939, Öl/Leinwand auf Faserplatte kaschiert, Bildausschnitt 42,5 x 57,5 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

22.08.2022 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Max Tscheliesnig *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 22.08.2022 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online