Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077072/0008

Josua von Gietl

(München 1847-1922) Getreidefeld vor der Dorfkirche, signiert Gietl, rückseitig Mädchen in einer Wiese, Studie, Öl auf Karton, 32,5 x 46 cm, unter Glas, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.08.2022 - 15:04

Cena:
EUR 830,-

Josua von Gietl

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.08.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum