Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-477955/0002

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,30 ct, kleinere Brillanten zus. ca. 0,20 ct, RW 54, 3 g, ein kleiner Brillant ausgeschartetøg3

04.08.2022 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Diamantring zus. ca. 0,50 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Datum: 04.08.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.07. - 03.08.2022