Čís. položky 195-034793/0008

Karl Josef Gunsam *

(Wien 1900-1972) zugeschrieben Häuser am Berghang, Öl auf Leinwand, ca. 45,5 x 58 cm, Krakelee, vergoldeter Rahmen, geringe Abriebstellen Ruf 2000

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.01.2017 - 14:27

Vyvolávací cena:
EUR 1.900,-

Karl Josef Gunsam *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 12.01.2017 - 14:27
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.01. - 12.01.2017