Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301

** - Bosnien Nr. 99U/116U (Freimarkenausg. KFJ 1916 UNGEZÄHNT),

laut Fotoattest Soecknick "postfrisch, echt und einwandfrei", (18), F ANK 750

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

29.08.2022 - 14:40

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Známky a pohlednice
Datum: 29.08.2022 - 14:40
Místo konání aukce: online
Prohlídka: 11.07. - 29.08.2022