Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034429/0009

Valentine Thomas Garland

(Winchester? 1868-1903 London?) Irish Setter-Versammlung im Innenhof, signiert unten rechts: Valentine Garland, Öl auf Karton, ca. 24 x 32 cm, bronzierter Goldstuckrahmen Ruf 500

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

12.01.2017 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Valentine Thomas Garland

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 12.01.2017 - 15:04
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.01. - 12.01.2017