Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 182-012324/0001

Altschliffbrillant Ohrhänger

Gold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,20 ct, Diamantrauten, in Silberfassung, 1,9 g øg2

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

25.08.2022 - 10:31

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Altschliffbrillant Ohrhänger

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 25.08.2022 - 10:31
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.08. - 25.08.2022