Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034407/0002

A. Pratella, möglicherweis Attilio Pratella

A. Pratella, möglicherweis Attilio Pratella - Klenoty, umění a starožitnosti

(Lugo 1856-1959 Neapel) Ruderboot an der italienischen Küste, bezeichnet unten rechts: A. Pratella, Öl auf Leinwand, ca.26 x 42 cm, gerahmt Ruf 360

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

12.01.2017 - 15:19

Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 12.01.2017 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.01. - 12.01.2017