Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120748/0000

Heide Osterider-Stibor*

(geb. 1941 Pischelsdorf, Studium a. d. Kunstgewerbeschädigt Graz, Mitglied Werkbund) Fernblick, monogrammiert HOSt, Aquarell/Deckweiß auf Papier, Bildausschnitt 49 x 64,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, wellig

Expert: Friedrich Reinbacher

29.08.2022 - 15:24

Vyvolávací cena:

Heide Osterider-Stibor*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.08.2022 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online