Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120806/0000

Dragica Horvat

(geb. 1923 Pregrada, Studium an der Agramer Kunstakademie) Krebsenkeller-Graz, handsigniert, datiert Dragica Horvat August 1969, Tusche/ Tusche laviert auf Papier, Bildausschnitt 29 x 21 cm, unter Glas

Expert: Friedrich Reinbacher

29.08.2022 - 15:27

Vyvolávací cena:

Dragica Horvat

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.08.2022 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online