Nic (Nikolaus) Wenky
(Fünfkirchen 1893-1946 Graz) rückseitig betitelt "Der Grimming", handsigniert Nic Wenky, Öl auf Karton, Bildausschnitt 43 x 52 cm, gerahmt, Farbe abgeblättert
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.08.2022 - 15:22
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Nic (Nikolaus) Wenky
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 29.08.2022 - 15:22 |
Místo konání aukce: | Graz |