Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-780966/0009

Brillantherzverschluß/Anhänger

Gold 585, ausgefasst mit Brillanten zus. ca. 0,50 ct, 15,5 g øG15

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

29.08.2022 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.08.2022 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online