Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-792538/0001

Altschliffbrillant/Saphirring

Gold 585, 2 Altschliffbrillanten zus. ca. 0,20 ct, RW 59, 6,1 g øG6

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-831 780

gerhard.haselwander@dorotheum.at

29.08.2022 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Altschliffbrillant/Saphirring

+43-316-831 780

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 29.08.2022 - 15:06
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online