2 Kreolen
Gold/Weißgold 585, farblose Imitationssteine, 7,6 gøG8
Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier
Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
11.08.2022 - 15:06
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
2 Kreolen
+43-662-871671-37
marianne.maier@dorotheum.at
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 11.08.2022 - 15:06 |
Položky z jiných aukcí
- Konvolut Zierglas, Ende 19./Anfang 20. Jhdt.,
- Diamantkulturperlenanhänger
- Brillant Damenring