Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039993/0001

Unbekannt, Münchner Maler, 20. Jahrhundert

Schafe im Stall, undeutlich signiert unten rechts: ... München, Öl auf Leinwand, ca. 40,5 x 52 cm, vergoldeter nachgemachter Neobarock-Rahmen

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

11.08.2022 - 15:12

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 11.08.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online