Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039218/0053

Sieglinde Layr *

(Kyrnberg, St. Pölten, 1950 geb.) Sonnenblumenfeld, signiert und datiert rechts unten: Layr S. (19)89, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

11.08.2022 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Sieglinde Layr *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 11.08.2022 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online