Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024012/0004

Altschliffbrillant-Armreif zus. ca. 1,90 ct

Gold 580, Steckschließe, Sicherheitskette, österr. Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, Innenmaße 65 x 55 mm, 15,4 g øG15

12.09.2022 - 15:11

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.09.2022 - 15:11
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online