Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072068/0007 -

Josef (Johann) Zasche

(Gablonz 1821-1881 Wien) Bildnis einer Dame mit Spitzenhaube und Perlencollier, signiert, undeutlich datiert Joh. Zasche 1840 (?), Öl auf Leinwand, 72,5 x 58,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.09.2022 - 15:02

Cena:
EUR 740,-

Josef (Johann) Zasche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 22.09.2022 - 15:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum