Camilla Göbl-Wahl *
(Wien 1871-1965) Rosen in einer Vase, signiert C. Göbl, Öl auf Holz, 59 x 49 cm, gerahmt, (Wi)
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
22.09.2022 - 15:03
- Dosažená cena: **
EUR 1.780,-
- Cena:
EUR 1.780,-
Camilla Göbl-Wahl *
Expert: Mag. Susanne Winter
Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375
susanne.winter@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 22.09.2022 - 15:03 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)