Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034407/0085

Hans Böttler *

Hans Böttler * - Klenoty, umění a starožitnosti

(1884-1961) Weihnachts- und Neujahrswünsche Fam. Peyscha -1949, monogrammiert unten links: H. B., rückseitig AusschnittKlebezettel betitelt, signiert und datiert: 1949, Aquarell, Tusche auf Papier, ca. 11 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

12.01.2017 - 15:51

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hans Böttler *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 12.01.2017 - 15:51
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.01. - 12.01.2017