Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050945/0002

Brillantring zus. ca. 0,60 ct

Rose-, Weißgold 585, Brillanten tlw. im Altschliff, 3,3 g, RW 55øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

25.08.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Brillantring zus. ca. 0,60 ct

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 25.08.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.08. - 24.08.2022